Biuro Suwałki

Nasze biuro mieści się w budynku Parku Naukowo-Technologicznego w Suwałkach.

EXISTO Sp. z o.o.
ul. Innowacyjna 1
16-400 Suwałki

Jak dojechać?

Biuro Ełk

Zapraszamy do biura naszego oddziału w Ełku przy ulicy Wojska Polskiego.

EXISTO Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 54
19-300 Ełk

Jak dojechać?

Kariera w Existo

Jesteś specjalistą informatykiem? Szukasz nowych wyzwań? Chciałbyś pracować z najnowszymi technologiami? Wyślij nam swoje CV.
Telefon: +48 87 564 22 95
+48 882 112 294

praca@existo.pl

Poproś o kontakt

Masz pytania dotyczące oferty lub interesują Cię kwestie techniczne związane z rozwiązaniami firmy Microsoft? Nasz specjalista ds. IT skontaktuje się z Tobą w wybranym przez Ciebie czasie.

Wyślij prośbę

Napisz do nas

Rozumiem, że administratorem danych jest firma EXISTO Sp. z o.o. z siedzibą w Suwałkach, kod pocztowy 16-400, przy ul. Innowacyjnej 1. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przekazywaniem informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną lub telefoniczną. Kategorie danych to imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail. Dane nie są udostępniane innym podmiotom. Dane nie są przekazywane do państwa trzeciego. Osoba, której dane dotyczą, nie podlega profilowaniu. Dane dostępne są w siedzibie firmy EXISTO Sp. z o.o. Informuje się o możliwości uzyskania kopii danych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub w chwili wygaśnięcia umowy. Podanie danych osobowych jest niezbędne do realizacji ww. celów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane, możliwość ich poprawiania oraz usunięcia, dostępu do danych, żądania ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Informuje się o prawie wniesienia skargi w zakresie przetwarzania danych do organu nadzorczego do Generalnego Inspektora Danych Osobowych w Warszawie, ul. Stawki 2.